volejte 777 223 341 nebo 774 136 730
Akce: 1.990,- Kč ubytování / osoba / týden č. 7. Magda. Volejte 777 22 33 41 nebo 774 136 730

Termální lázně Podhájská

Garden House - apartmánový dům s bazénem! (č. 2)

Garden House - apartmánový dům s bazénem!

Poloha
Nově otevřený apartmánový dům je situovaný v tichém  prostředí daleko od hlučné komunikace. V celém areálu sa nachází mnoho zeleně, která vytváří dokonalé misto pro relaxaci a oddych.
Vzdálenost od termálních lázní  je pouhých10 minut pomalé chůze. Malý obchod s potravinami je  vzdálen cca 100 m.

Ubytování
Apartmánový dúm Garden House disponuje 10-ti pokoji  včetně prostorného 4 lůžkového rodinného apartmánu. Pokoje jsou orientované směrem k bazénu. Všechny pokoje se skládají  z obytné místnosti a plně vybaveným kuchyňským koutem (lednička, varná deska, mikrovlnná  trouba, varná konvice) a vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout). Každý pokoj je vybavený moderním nábytkem, TV se satelitem a velkou pohodlnou manželskou postelí.

Vybavení
V objektu je k dispozici vinotéka, sauna a fitnes místnost (ruční činky, multifunkční vež, stacionární kolo, steper, bench press).
Hlavní výhodou apartmánového domu je venkovní bazén. Voda v bazénu není chlorovaná! Bazén představuje systém se slanou vodou, která zaručuje kvalitu vody o mnoho vyšší než v bazénech s chlorovanou vodou. Chlór může způsobovat  různé alergické reakce např. pálení očí, podráždení  sliznice, svědění pokožky. To Vám však v tomto bazénu  nehrozí. Systém nezpůsobuje žadné alergické reakce, naopak působí na pokožku přiznivě  jako mořská voda. Obrovskou výhodou bazénu je to, že je voda ohřívaná slunečními kolektory!
K dispozici  je záhradní gril s krytým posezením a záhradní houpačkou, tu je možné využívat i v případě nepříznivého počasí. Návštevníci mají též  k dispozíci  plážová lehátka, která jim zpříjemní chvíle u bazénu. Možnost úschovy kol. Samozřejmostí  je bezplatné parkování  v uzavřeném dvoře. V celém objektu je wifi připojení a možnost  internetu pomocí pevného kabelu. Nově mají naši klienti k dispozici jakuzi.

 

 

 

 

.Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem!Délka pobytu Cena za osobu/týden
1 dospěla osoba / týden 3.810,-
dítě od 3-12 let v doprovodu dvou dospělých osob 2.990,-
dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko


Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění do zahraničí, stravování

 


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU


NAŠE TIPY

Podhájská:

č.7. Magda 1.990,-Kč/osoba/týden

č.2.Green House ubytování s bazénem

Štúrovo:

31 druhů ubytování uvnitř areálu

Neváhejte s objednávkou, nabídka rychle mizí...

 

Volejte 777 22 33 41

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dostanete příspěvek od zaměstnavatele na dovolenou? Rádi Vám vystavíme fakturu na čerpání toho příspěvku.

 

Volejte

rádi Vám poradíme!


Možnost pobytů s Vaším pejskem! Podhájská.

V těchto penzionech:

 

 

Aparmány Peter  (č. 24)
(malý pejsek)


Badentour CZ s.r.o.
tel.: +420 777 223 341
+420 774 136 730
e-mail: info@badentour.cz