Volejte nonstop 777 223 341 nebo 774 136 730
Víkendoví a krátkodobé pobyty se vstupy č.7 . Magda .Zavolejte rádi Vám poradíme ! 777 22 33 41

Termální lázně Podhájská

Garden House - apartmánový dům s bazénem! (č. 2)

Garden House - apartmánový dům s bazénem!

Poloha
Nově otevřený apartmánový dům je situovaný v tichém  prostředí daleko od hlučné komunikace. V celém areálu sa nachází mnoho zeleně, která vytváří dokonalé misto pro relaxaci a oddych.
Vzdálenost od termálních lázní  je pouhých10 minut pomalé chůze. Malý obchod s potravinami je  vzdálen cca 100 m.

Ubytování
Apartmánový dúm Garden House disponuje 10-ti pokoji  včetně prostorného 4 lůžkového rodinného apartmánu. Pokoje jsou orientované směrem k bazénu. Všechny pokoje se skládají  z obytné místnosti a plně vybaveným kuchyňským koutem (lednička, varná deska, mikrovlnná  trouba, varná konvice) a vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout). Každý pokoj je vybavený moderním nábytkem, TV se satelitem a velkou pohodlnou manželskou postelí.

Vybavení
V objektu je k dispozici vinotéka, sauna a fitnes místnost (ruční činky, multifunkční vež, stacionární kolo, steper, bench press).
Hlavní výhodou apartmánového domu je venkovní bazén. Voda v bazénu není chlorovaná! Bazén představuje systém se slanou vodou, která zaručuje kvalitu vody o mnoho vyšší než v bazénech s chlorovanou vodou. Chlór může způsobovat  různé alergické reakce např. pálení očí, podráždení  sliznice, svědění pokožky. To Vám však v tomto bazénu  nehrozí. Systém nezpůsobuje žadné alergické reakce, naopak působí na pokožku přiznivě  jako mořská voda. Obrovskou výhodou bazénu je to, že je voda ohřívaná slunečními kolektory!
K dispozici  je záhradní gril s krytým posezením a záhradní houpačkou, tu je možné využívat i v případě nepříznivého počasí. Návštevníci mají též  k dispozíci  plážová lehátka, která jim zpříjemní chvíle u bazénu. Možnost úschovy kol. Samozřejmostí  je bezplatné parkování  v uzavřeném dvoře. V celém objektu je wifi připojení a možnost  internetu pomocí pevného kabelu. Nově mají naši klienti k dispozici jakuzi..


Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem!2018 28.4.-15.9.2018 15.9.-14.4.2018
Dospělý 2.990,- (dříve3.480,-) 2.880,- (dříve3.290,-)
Dítě do 3 let (bez nároku na lůžko) zdarma zdarma
Děti 3-15 let na přistýlce (7 nocí) 1.990,- 1,990,-


Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění do zahraničí, stravováníZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU

Badentour CZ s.r.o.
tel.: +420 777 223 341
+420 774 136 730
e-mail: badentour@volny.cz

Spolehlivá firma