volejte nonstop 777 223 341 nebo 774 136 730
Podle nejnovějších informací je situace taková že Podhájská letos neotevře! Dáváme zájemce o pobyt ve Slovenských lázní do Štúrova! 777 22 33 41 !

Termální lázně Podhájská

Garden House - apartmánový dům s bazénem! (č. 2)

Garden House - apartmánový dům s bazénem!

Poloha
Nově otevřený apartmánový dům je situovaný v tichém  prostředí daleko od hlučné komunikace. V celém areálu sa nachází mnoho zeleně, která vytváří dokonalé misto pro relaxaci a oddych.
Vzdálenost od termálních lázní  je pouhých10 minut pomalé chůze. Malý obchod s potravinami je  vzdálen cca 100 m.

Ubytování
Apartmánový dúm Garden House disponuje 10-ti pokoji  včetně prostorného 4 lůžkového rodinného apartmánu. Pokoje jsou orientované směrem k bazénu. Všechny pokoje se skládají  z obytné místnosti a plně vybaveným kuchyňským koutem (lednička, varná deska, mikrovlnná  trouba, varná konvice) a vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout). Každý pokoj je vybavený moderním nábytkem, TV se satelitem a velkou pohodlnou manželskou postelí.

Vybavení
V objektu je k dispozici vinotéka, sauna a fitnes místnost (ruční činky, multifunkční vež, stacionární kolo, steper, bench press).
Hlavní výhodou apartmánového domu je venkovní bazén. Voda v bazénu není chlorovaná! Bazén představuje systém se slanou vodou, která zaručuje kvalitu vody o mnoho vyšší než v bazénech s chlorovanou vodou. Chlór může způsobovat  různé alergické reakce např. pálení očí, podráždení  sliznice, svědění pokožky. To Vám však v tomto bazénu  nehrozí. Systém nezpůsobuje žadné alergické reakce, naopak působí na pokožku přiznivě  jako mořská voda. Obrovskou výhodou bazénu je to, že je voda ohřívaná slunečními kolektory!
K dispozici  je záhradní gril s krytým posezením a záhradní houpačkou, tu je možné využívat i v případě nepříznivého počasí. Návštevníci mají též  k dispozíci  plážová lehátka, která jim zpříjemní chvíle u bazénu. Možnost úschovy kol. Samozřejmostí  je bezplatné parkování  v uzavřeném dvoře. V celém objektu je wifi připojení a možnost  internetu pomocí pevného kabelu. Nově mají naši klienti k dispozici jakuzi.

 

 

 

 

.
Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem!2018 1.5.2019.-15.9.2019 15.9.-1.5.2019
Dospělý 3.290,- (dříve3.480,-) 2.970,- (dříve3.290,-)
Dítě do 3 let (bez nároku na lůžko) zdarma zdarma
Děti 3-15 let na přistýlce (7 nocí) 2.580,- 2.320,-


Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění do zahraničí, stravování

 


 ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU


NAŠE TIPY

Podhájská je zavřena !!!
Jeďte do termálního Aquaparku Štúrovo

Akční ceny Štúrovo:

Roman Centrum č.75

19.6.-26.6.2021

26.6.-3.7.2021

 

 

 

 


Dostanete příspěvek od zaměstnavatele na dovolenou? Rádi Vám vystavíme fakturu na čerpání toho příspěvku.

 

Volejte

rádi Vám poradíme!


Možnost pobytů s Vaším pejskem! Podhájská.

V těchto penzionech:

Penzion Tereza ( č.5 )

Aparmány Peter  (č. 24)
(malý pejsek)


Badentour CZ s.r.o.
tel.: +420 777 223 341
+420 774 136 730
e-mail: info@badentour.cz

Spolehlivá firma