volejte 777 223 341 nebo 774 136 730
Zahájen prodej letní sezony 2024.Novinkou na sezonu je možnost parkování u lázní zdarma! Volejte 777 22 33 41 nebo 774 136 730

Termální lázně Podhájská

Garden House - apartmánový dům s bazénem! (č. 2)

Garden House - apartmánový dům s bazénem!

Poloha
Nově otevřený apartmánový dům je situovaný v tichém  prostředí daleko od hlučné komunikace. V celém areálu sa nachází mnoho zeleně, která vytváří dokonalé misto pro relaxaci a oddych.
Vzdálenost od termálních lázní  je pouhých10 minut pomalé chůze. Malý obchod s potravinami je  vzdálen cca 100 m.

Ubytování
Apartmánový dúm Garden House disponuje 10-ti pokoji  včetně prostorného 4 lůžkového rodinného apartmánu. Pokoje jsou orientované směrem k bazénu. Všechny pokoje se skládají  z obytné místnosti a plně vybaveným kuchyňským koutem (lednička, varná deska, mikrovlnná  trouba, varná konvice) a vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout). Každý pokoj je vybavený moderním nábytkem, TV se satelitem a velkou pohodlnou manželskou postelí.

Vybavení
V objektu je k dispozici vinotéka, sauna a fitnes místnost (ruční činky, multifunkční vež, stacionární kolo, steper, bench press).
Hlavní výhodou apartmánového domu je venkovní bazén. Voda v bazénu není chlorovaná! Bazén představuje systém se slanou vodou, která zaručuje kvalitu vody o mnoho vyšší než v bazénech s chlorovanou vodou. Chlór může způsobovat  různé alergické reakce např. pálení očí, podráždení  sliznice, svědění pokožky. To Vám však v tomto bazénu  nehrozí. Systém nezpůsobuje žadné alergické reakce, naopak působí na pokožku přiznivě  jako mořská voda. Obrovskou výhodou bazénu je to, že je voda ohřívaná slunečními kolektory!
K dispozici  je záhradní gril s krytým posezením a záhradní houpačkou, tu je možné využívat i v případě nepříznivého počasí. Návštevníci mají též  k dispozíci  plážová lehátka, která jim zpříjemní chvíle u bazénu. Možnost úschovy kol. Samozřejmostí  je bezplatné parkování  v uzavřeném dvoře. V celém objektu je wifi připojení a možnost  internetu pomocí pevného kabelu. Nově mají naši klienti k dispozici jakuzi.

 

 

 

 

.Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem! Garden House - apartmánový dům s bazénem!Délka pobytu Cena za osobu/týden
1 dospěla osoba / týden 3.810,-
dítě od 3-12 let v doprovodu dvou dospělých osob 2.990,-
dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko


Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění do zahraničí, stravování

 


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU


NAŠE TIPY

Po letech jsme opět zařadili

do nabídky kúpele Lúčky!

Podhájská je znovu kompletně

otevřena!!!

 

Last Minute!!!

Štúrovo !!!

32 druhů ubytování uvnitř areálu

Neváhejte s objednávkou, nabídka rychle mizí...

 

Volejte 777 22 33 41

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dostanete příspěvek od zaměstnavatele na dovolenou? Rádi Vám vystavíme fakturu na čerpání toho příspěvku.

 

Volejte

rádi Vám poradíme!


Možnost pobytů s Vaším pejskem! Podhájská.

V těchto penzionech:

 

 

Aparmány Peter  (č. 24)
(malý pejsek)

Podhájská.


Badentour CZ s.r.o.
tel.: +420 777 223 341
+420 774 136 730
e-mail: info@badentour.cz