volejte 777 223 341 nebo 774 136 730

Reference

Pane Mrňávku,
je to jeden týden, co jsem se s manželkou vrátil z týdenního pobytu v lázních Lúčky. Kdo si chce fyzicky i psychicky odpočinout, ať jede do Lúček. Okolo lázní jsou zalesněné kopce, všude se díváte do zeleně a je zde naprostý klid. Pobyt začínal obědem a končil snídaní. Snídaně, obědy a večeře jsou zajištěny bufetovým způsobem z dostatečného výběru kvalitního a pestrého jídla. Veškerý personál lázní je vstřícný a milý. Lázeňské léčebné procedury jsou dobře naplánované – nikde nečekáte. Jsou zde restaurace a kavárny, vše co potřebujete k odpočinku. Týden jsme si velice užili. Pokud si člověk objedná kratší pobyt, pak dostane méně procedur, a to, dle mého názoru, není ono. Mám takový pocit, že si to dám ještě jednou.

Děkuji za zajištění pobytu v tomto klidném prostředí.

Miloslav J.Dobrý den pane Mrňávku.
Včera tj. 8.7.2023 jsme se s dcerou a vnučkou vrátily ze Štúrova, kde jsme již byly v průběhu 6-ti let potřetí.
Chci Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování krásného zážitku naší dovolené ze sousedního Slovenska.
Sjednání ubytování ve Štúrovu bylo ze strany Vaší cestovní kanceláře na vysoké profesionální úrovni a obratem zaslaný voucher po úhradě zájezdu, nás mile potěšil. Stejně tak nás potěšily i Vámi zaslané veškeré informace k trávení volného času mimo termální lázně a mapa Ostrihomu.
Ubytování bylo čisté a dostačující. Veliká terasa s truhlíky muškátů - úplně perfektní. Každodenní přítomnost zaměstnance majitele apartmánů, pro nás znamenala jistotu pro vyřešení náhradních ručníků, případně toal.papíru nebo fénu na vlasy. Personál v restauraci, kam jsme chodily na zaplacenou polopenzi ,vstřícný a profesionální. Jídlo bylo chutné a bylo ho hodně.
Ještě jednou Vám děkujeme za krásný zážitek a těšíme se příští rok na shledanou.

Marika H.Zdravím Vás, pane šéfe. Díky Vám jsem poznala ve svých letech nádhernou katedrálu a s vnučkami stále vzpomínáme na překrásné prázdniny. Jsem ráda, že stále setrváváte na těchto destinacích. Přeju hodně zdaru, pevné nervy a krásný advent.

Kroutilová M.Dobrý den, pane Mrňávku,
chtěla bych Vám poděkovat za Vaši maximální péči a spoustu Vámi provedených důležitých úkonů k tomu, aby naše rodina prožila velmi hezkou dovolenou u našich slovenských bratrů ve Štúrovu.
Všechno bylo perfektně zajištěné a to od příjezdu EC vlakem, až po odjezd ze Štúrova domů. Děvčatům v recepci to odsýpalo s úsměvem ke všem rekreantům. S maličkou Kristýnkou pro ubytování a poplatkem za kartu bylo vše velmi dobře zajištěné. Ubytování bylo hezké, pohodlné a bylo fajn, že jsme byli v přízemí a kuřáci měli balkon. Areál a bazény fakt hodně dobré. Těžko se mi posuzuje, kde je to lepší, jestli ve Štúrovu nebo v Podhájské. Každé z nich má svá pozitiva a drobné nedostatky. Ale nejsme nároční, co jsme chtěli, to jsme získali a užívali si, hlavně vnoučata, těm se ani nechtělo domů. Jeli jsme i mašinkou na výlet do Ostřihomi. No, psala bych asi dost dlouho o hezkých zážitcích. Znovu Vám chci poděkovat a vážím si toho, kolik času a zodpovědného přístupu z Vaší strany jste nám věnoval. Fakt jste třída na svém místě, moc, moc děkuji.
Přeju Vám hodně spokojených klientů, ale hlavně dobré zdraví, trpělivost se zájemci o rekreaci, buďte ve Vaší společnosti pro nás. Samé hezké, prosluněné dny.

Květoslava H.Přeji dobrý den.
Po několika odložených termínech (způsobeno vlivem covid) jsme absolvovali v době 14. - 21.8.2021 pobyt ve Štúrovu/Roman-Centrum. S celým pobytem jsme byli velmi spokojeni (vše podepřeno nádherným počasím) a bylo dodržen vše, co bylo v nabídce deklarováno (včetně vstupenek na Vadaš).
Zdravíme pana Mrňávka a přejeme více klidu při vyřizování následných pobytů.
Děkujeme.

Jaroslav N.

NAŠE TIPY

Podhájská je znovu kompletně

otevřena!!!

 

Last Minute!!!

Štúrovo !!!

Možnost krátkodobých

a víkendových pobytů!

32 druhů ubytování uvnitř areálu

 

 

Volejte 777 22 33 41

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dostanete příspěvek od zaměstnavatele na dovolenou? Rádi Vám vystavíme fakturu na čerpání toho příspěvku.

 

Volejte

rádi Vám poradíme!


Možnost pobytů s Vaším pejskem! Podhájská.

V těchto penzionech:

 

 

Aparmány Peter  (č. 24)
(malý pejsek)

Podhájská.


Badentour CZ s.r.o.
tel.: +420 777 223 341
+420 774 136 730
e-mail: info@badentour.cz