volejte 777 223 341 nebo 774 136 730

Reference

Zdravím Vás,pane šéfe.Díky Vám jsem poznala ve svých letech nádhernou katedrálu a s vnučkami stále vzpomínáme na překrásné prázdniny.Jsem ráda,že stále setrváváte na těchto destinacích.Přeju hodně zdaru,pevné nervy a krásný advent.Kroutilová M.

---------- Původní e-mail ----------
Od: info@badentour.cz

Datum: 25. 11. 2021 7:17:12
 Dobrý den, pane Mrňávku,
chtěla bych Vám poděkovat za Vaši maximální péči a spoustu Vámi provedených důležitých úkonů k tomu, aby naše rodina prožila velmi hezkou dovolenou u našich slovenských bratrů ve Štúrovu.
Všechno bylo perfektně zajištěné a to od příjezdu EC vlakem, až po odjezd ze Štúrova domů. Děvčatům v recepci to odsýpalo s úsměvem ke všem rekreantům. S maličkou Kristýnkou pro ubytování a poplatkem za kartu bylo vše velmi dobře zajištěné. Ubytování bylo hezké, pohodlné a bylo fajn, že jsme byli v přízemí a kuřáci měli balkon. Areál a bazény fakt hodně dobré. Těžko se mi posuzuje, kde je to lepší, jestli ve Štúrovu nebo v Podhájské. Každé z nich má svá pozitiva a drobné nedostatky. Ale nejsme nároční, co jsme chtěli, to jsme získali a užívali si, hlavně vnoučata, těm se ani nechtělo domů. Jeli jsme i mašinkou na výlet do Ostřihomi. No, psala bych asi dost dlouho o hezkých zážitcích. Znovu Vám chci poděkovat a vážím si toho, kolik času a zodpovědného přístupu z Vaší strany jste nám věnoval. Fakt jste třída na svém místě, moc, moc děkuji.
Přeju Vám hodně spokojených klientů, ale hlavně dobré zdraví, trpělivost se zájemci o rekreaci, buďte ve Vaší společnosti pro nás. Samé hezké, prosluněné dny.

Květoslava H.Přeji dobrý den.
Po několika odložených termínech (způsobeno vlivem covid) jsme absolvovali v době 14. - 21.8.2021 pobyt ve Štúrovu/Roman-Centrum. S celým pobytem jsme byli velmi spokojeni (vše podepřeno nádherným počasím) a bylo dodržen vše, co bylo v nabídce deklarováno (včetně vstupenek na Vadaš).
Zdravíme pana Mrňávka a přejeme více klidu při vyřizování následných pobytů.
Děkujeme.

Jaroslav N.

NAŠE TIPY

Kompletní ceny na sezónu v aquaparku 2023 Štúrovo

budou k dispozici v průběhu listopadu !

Vystavíme Vám faktury za ubytování pro Vašeho

zaměstnavatele!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Volejte 777 22 33 41

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dostanete příspěvek od zaměstnavatele na dovolenou? Rádi Vám vystavíme fakturu na čerpání toho příspěvku.

 

Volejte

rádi Vám poradíme!


Možnost pobytů s Vaším pejskem! Podhájská.

V těchto penzionech:

 

 

Aparmány Peter  (č. 24)
(malý pejsek)


Badentour CZ s.r.o.
tel.: +420 777 223 341
+420 774 136 730
e-mail: info@badentour.cz