volejte 777 223 341 nebo 774 136 730

Reference

Dobrý den pane Mrňávku.
Včera tj. 8.7.2023 jsme se s dcerou a vnučkou vrátily ze Štúrova, kde jsme již byly v průběhu 6-ti let potřetí.
Chci Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování krásného zážitku naší dovolené ze sousedního Slovenska.
Sjednání ubytování ve Štúrovu bylo ze strany Vaší cestovní kanceláře na vysoké profesionální úrovni a obratem zaslaný voucher po úhradě zájezdu, nás mile potěšil. Stejně tak nás potěšily i Vámi zaslané veškeré informace k trávení volného času mimo termální lázně a mapa Ostrihomu.
Ubytování bylo čisté a dostačující. Veliká terasa s truhlíky muškátů - úplně perfektní. Každodenní přítomnost zaměstnance majitele apartmánů, pro nás znamenala jistotu pro vyřešení náhradních ručníků, případně toal.papíru nebo fénu na vlasy. Personál v restauraci, kam jsme chodily na zaplacenou polopenzi ,vstřícný a profesionální. Jídlo bylo chutné a bylo ho hodně.
Ještě jednou Vám děkujeme za krásný zážitek a těšíme se příští rok na shledanou.

Marika H.Zdravím Vás, pane šéfe. Díky Vám jsem poznala ve svých letech nádhernou katedrálu a s vnučkami stále vzpomínáme na překrásné prázdniny. Jsem ráda, že stále setrváváte na těchto destinacích. Přeju hodně zdaru, pevné nervy a krásný advent.

Kroutilová M.Dobrý den, pane Mrňávku,
chtěla bych Vám poděkovat za Vaši maximální péči a spoustu Vámi provedených důležitých úkonů k tomu, aby naše rodina prožila velmi hezkou dovolenou u našich slovenských bratrů ve Štúrovu.
Všechno bylo perfektně zajištěné a to od příjezdu EC vlakem, až po odjezd ze Štúrova domů. Děvčatům v recepci to odsýpalo s úsměvem ke všem rekreantům. S maličkou Kristýnkou pro ubytování a poplatkem za kartu bylo vše velmi dobře zajištěné. Ubytování bylo hezké, pohodlné a bylo fajn, že jsme byli v přízemí a kuřáci měli balkon. Areál a bazény fakt hodně dobré. Těžko se mi posuzuje, kde je to lepší, jestli ve Štúrovu nebo v Podhájské. Každé z nich má svá pozitiva a drobné nedostatky. Ale nejsme nároční, co jsme chtěli, to jsme získali a užívali si, hlavně vnoučata, těm se ani nechtělo domů. Jeli jsme i mašinkou na výlet do Ostřihomi. No, psala bych asi dost dlouho o hezkých zážitcích. Znovu Vám chci poděkovat a vážím si toho, kolik času a zodpovědného přístupu z Vaší strany jste nám věnoval. Fakt jste třída na svém místě, moc, moc děkuji.
Přeju Vám hodně spokojených klientů, ale hlavně dobré zdraví, trpělivost se zájemci o rekreaci, buďte ve Vaší společnosti pro nás. Samé hezké, prosluněné dny.

Květoslava H.Přeji dobrý den.
Po několika odložených termínech (způsobeno vlivem covid) jsme absolvovali v době 14. - 21.8.2021 pobyt ve Štúrovu/Roman-Centrum. S celým pobytem jsme byli velmi spokojeni (vše podepřeno nádherným počasím) a bylo dodržen vše, co bylo v nabídce deklarováno (včetně vstupenek na Vadaš).
Zdravíme pana Mrňávka a přejeme více klidu při vyřizování následných pobytů.
Děkujeme.

Jaroslav N.

NAŠE TIPY

Po letech jsme opět zařadily

do nabídky kúpele Lúčky!

 

 

Štúrovo:

31 druhů ubytování uvnitř areálu

Sezona 2024 v prodeji!

Neváhejte s objednávkou, nabídka rychle mizí...

 

Volejte 777 22 33 41

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dostanete příspěvek od zaměstnavatele na dovolenou? Rádi Vám vystavíme fakturu na čerpání toho příspěvku.

 

Volejte

rádi Vám poradíme!


Možnost pobytů s Vaším pejskem! Podhájská.

V těchto penzionech:

 

 

Aparmány Peter  (č. 24)
(malý pejsek)


Badentour CZ s.r.o.
tel.: +420 777 223 341
+420 774 136 730
e-mail: info@badentour.cz