volejte 777 223 341 nebo 774 136 730
Nově máme opět v nabídce Lúčky. Pro informaci volejte 777 22 33 41.

Termální lázně Lúčky

Lázeňská léčba v Lúčkách patří mezi nejefektivnější léčebné metody. Podstata všech balneologických metod spočívá v nespecifickém, všeobecném účinku, který ovlivňuje celkový stav klienta a hraje kladnou úlohu při procesu uzdravení, zejména přeladěním vegetativních funkcí organizmu.

Od roku 1950 se lázně specializovaly pouze na léčbu ženských a onkologických onemocnění, ale v roce 2005 se opět navrátila i léčba onemocnění pohybového ústrojí. V roce 2008 přibyla k doposud léčeným indikacím také léčba nemocí z povolání.V rámci léčby onemocnění pohybového ústrojí mají lázně vhodné podmínky také pro prevenci a léčbu osteoporózy. Minerální voda z pramenů HGL - 3 a BJ - 101 (Valentína) se používá ve všech bazénech a při samostatných koupelích. Je vhodná současně také k pití a je přístupná nejen ubytovaným hostům, ale i široké veřejnosti.

Klienti se mohou ubytovat v ubytovacích zařízeních rozličných kategorií, a to v apartmánech a pokojích v Lázeňském hotelu Choč***, v depandancích Adam***, Barbora***, Cyril*** a Liptov***. Od července 2009 je v provozu Depandance MAJA***, čímž se zvýšila ubytovací kapacita lázní o 38 lůžek.

V roce 2008 lázně vybudovaly nový, celoročně otevřený AQUA - VITAL PARK, jehož součástí je sedací bazén s léčivou termální minerální vodou s teplotou 36 °C - 38 °C, rekreační bazén s teplotou vody 28 °C - 33 °C s rozličnými atrakcemi (vzduchová sedadla, protiproud, vzduchová lehátka, vodní číše, masážní trysky, chrliče vody, podhladinové osvětlení) a saunový svět (finská sauna, mentolová sauna, římská parní koupel, Kneippova koupel a tepidárium). K dispozici je také dělený vnitřní minerální bazén s léčivou vodou s teplotou 33 a 35 °C. Součástí AQUA - VITAL Parku je Snack bar se širokou nabídkou jídel a nápojů (systém a la carte) a banketka pro uzavřenou společnost.

Lázně jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, nabízejí různé druhy pobytů - léčebné, léčebno-preventivní, víkendové, seniorské, programové pro ženy a pro muže, turistické, pobyty zaměřené na léčbu osteoporózy, lyžařské, redukční, silvestrovské, velikonoční.

Vedení společnosti se snaží přizpůsobovat svoji nabídku požadavkům svých zákazníků a pro zvýšení jejich zájmu pořádá různé akce.

Každoročním zvyšováním kvality poskytovaných služeb se lázním daří přilákat čím dál tím větší množství klientů, protože všude na světě platí, že "nejlepší reklama je spokojený klient".

Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky Termální lázně Lúčky


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU


NAŠE TIPY

Po letech jsme opět zařadily

do nabídky kúpele Lúčky!

 

 

Štúrovo:

31 druhů ubytování uvnitř areálu

Sezona 2024 v prodeji!

Neváhejte s objednávkou, nabídka rychle mizí...

 

Volejte 777 22 33 41

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dostanete příspěvek od zaměstnavatele na dovolenou? Rádi Vám vystavíme fakturu na čerpání toho příspěvku.

 

Volejte

rádi Vám poradíme!


Možnost pobytů s Vaším pejskem! Podhájská.

V těchto penzionech:

 

 

Aparmány Peter  (č. 24)
(malý pejsek)


Badentour CZ s.r.o.
tel.: +420 777 223 341
+420 774 136 730
e-mail: info@badentour.cz