volejte 777 223 341 nebo 774 136 730
Akce: 1.990,- Kč ubytování / osoba / týden č. 7. Magda. Volejte 777 22 33 41 nebo 774 136 730

Termální lázně Podhájská

Hledáte tu nejlepší dovolenou pro sebe nebo svojí rodinu?
 

Proč létat do Izraele k Mrtvému moři, když ty samé vlastnosti, jako má moře, nejdeme na humny. Na první pohled to zní neuvěřitelně, ale je to tak, Slovensko má moře. Sice se nevlní, ale zato léčí. Jeho voda je totiž unikátem srovnatelným s vodou Mrtvého mořeTermální voda je slaná, léčivě působí na lidi, kteří trpí průduškovými nemocemi a nemocemi dýchacích cest. Ve vodě se vyskystuje prvek Litium, který pomáhá při léčení dny, dále jsou tady jodidy, které stimulují štítnou žlázu. Ve vodě jsou zastoupeny sloučeniny vápníku působící na pohybové ústrojí a na bolesti zlomenin. Dále jsou tu bromidy zmírňující bolestivé stavy. Termální voda světového unikátu dobře působí na lidi trpící revmatismem, cévními a kloubními nemocemi, přetrvávajícími bolestmi zad. Jsou tu zastoupeny sírany, které pomáhají při léčení ekzémových onemocnění, jako je lupenka, atopický ekzém apod. Při hromadném koupání nevznikají žádná onemocnění, protože tato slaná voda ihned zanesené bakterie likviduje a nedovoluje jejich množení.

  • V areálu je kosmetický salon, kadeřnictví a dále dvě restaurace s kapacitou 120 míst s nabídkou evropské a slovenské kuchyně. Lázeňští hosté mohou navštívit též bufety rychlého občerstvení s neozmezeným výběrem hotových jídel, nápojů, grilovaných ryb a masa, různé druhy zmrzlin a slovenských specialit.
  • Rekreační zóna poskystuje oddych a relaxaci návštěvníkům termálního koupaliště. Na ploše 12 hektarů se nachází 8 bazénů, z toho je 5 termálních a jeden perličkově-hydromasážní, dále je k dispozici tobogán, přírodní stuňovitá solária s bujnou vegetací na opalování, volejbalové hřiště, pingpongové stoly . Pro děti jsou k dispozici bazénky se skluzavkami a vodotryskem. dětské hřiště vybavené houpačkami, prolézačkami, trampolínou a jinými dětskými atrakcemi. 
     
  • Lázeňské středisko nabízí speciální služby, jako je klasická či thajská masáž.
     
  • V obci Podhájská jsou letos poprvé návštěvníkům otevřeny nově postavené stylové restaurace s možností venkovního posezení, dále cukrárna a pravá italská pizzerie.


V této oblasti nabízíme řadu ubytovacích objektů pro náročné a méně náročné klienty.
Rozsah ubytování je velice pestrý a jsme schopni uspokojit požadavky každého zákazníka.

Termální lázně Podhájská začaly v roce 2008 výstavbu nového Wellness centra, které je umístěné uvnitř areálu termálních lázní. Provoz byl zahájen 3.dubna 2012.
Wellness centrum nabízí celou řadu speciálních vodních atrakcí, které byste jen těžko hledali jinde na Slovensku. Najdete zde velký centrální vodní bazén, projdete divokou řekou, schováte se pod vodopády, navštívíte oddychovou botanickou zahradu, pořádně se vypotíte v sauně, uvidíte vitální svět s ledovým deštěm, projdete se brouzdalištěm s různě teplou vodou. Dále zde naleznete Turecké lázně, dětské bazény či venkovní sedací bazén a mnoho dalších atrakcí.

 

EVROPSKÝ UNIKÁT - SLOŽENÍ VODYTermální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská Termální lázně Podhájská


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU


NAŠE TIPY

Podhájská:

č.7. Magda 1.990,-Kč/osoba/týden

č.2.Green House ubytování s bazénem

Štúrovo:

31 druhů ubytování uvnitř areálu

Neváhejte s objednávkou, nabídka rychle mizí...

 

Volejte 777 22 33 41

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dostanete příspěvek od zaměstnavatele na dovolenou? Rádi Vám vystavíme fakturu na čerpání toho příspěvku.

 

Volejte

rádi Vám poradíme!


Možnost pobytů s Vaším pejskem! Podhájská.

V těchto penzionech:

 

 

Aparmány Peter  (č. 24)
(malý pejsek)


Badentour CZ s.r.o.
tel.: +420 777 223 341
+420 774 136 730
e-mail: info@badentour.cz