volejte 777 223 341 nebo 774 136 730
Ve Štúrovu nabízíme 31 druhů ubytování uvnitř areálu. Objednejte si svůj pobyt na letošní sezonu včas, už nyní máme některé termíny vyprodané!

Termální aquapark Štúrovo

Hledáte tu nejlepší dovolenou pro sebe nebo svojí rodinu?
 

Největší termální koupaliště na Slovensku se nachází ve městě Štúrovo, které hraničí s Maďarskem. Je rozděleno řekou Dunajem na město Štúrovo a maďarský Ostrihom, kde se nachází druhá největší bazilika v Evropě. Hlavní město Maďarska Budapešť je vzdáleno 48 km.

V areálu aquaparku se nachází celkem 9 bazénů o teplotě vody až 36°C, z nichž jsou dva kryté, dětský areál s tobogány, skluzavkami, dětské hřiště, kolotoč, autodrom a jiné. Největší atrakcí areálu je bazén Hvězda o ploše 1350 m2 s velkým mořským vlnobitím. Součástí areálu je jezero o rozloze 2ha s možností rybolovu, zapůjčení vodních šlapadel a lodiček. 

Další sportovní vyžití: tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal,aquash.fitnes centrum , nově se v červnu otevírá provazové centrum. Výlety  do blízkého národního parku. Areál nabízí další služby: kadeřnictví, masáže, pedikura-manikura, kosmetický salon, bar a cukrárny.

Možnost stravování: 2 restaurace, které nabízejí široký sortiment teplých jídel. Stravovací zařízení (prodejní stánky, bufety), které nabízí teplou i studenou kuchyni, alkoholické a nealkoholické nápoje, cukrárenské výrobky a zmzliny.

V areálu mimo stánky s občerstvením jsou stánky se spotřebním zbožím letního charakteru a suvenýrami, je zde také možnost nákupu ovoce a zeleniny.

Město Štúrovo je spojeno s maďarským městem Ostrihom, kde most tvoří hranici. V Ostrihomu je 2. největší bazilika v Evropě. Vzdálenost ze Štúrova do Budapeště je pouze 48 km.

 

 

Výlet do okolí Štúrova je výstup na Kováčské kopce. Je to Slovenská národní rezervace evropského významu.

Výstup začnete v obci Kamenici nad Hronom, která je vzdálena pouhých 4,5 Km, ze Štúrova je to asi 8 min jízdy autem. Zde zaparkujete kousek za kostelem u hostince Zlatá Perla , kde půjdete po červené značce vzhůru do kopců. Upozorňujeme hlavně starší návštěvníky , že začátek trasy je trochu náročnější. Půjdete po naučné cestě, kde jsou umístěny informační tabule se spoustou informací o zdejší flóře a fauně. Je zde spousta vyhlídek, kde se můžete kochat nejenom pohledem na Dunaj, ale je zde také vidět soutok Dunaje s Hronom. Vystoupejte k tabuli č. 4,  která je na vrcholu , potom se stezka ubírá zase dolů, doporučujeme se vrátit zpět po původní trase.

Badentour CZ s.r.o. Vám přeje nejen pěknou dovolenou, ale také zajímavé zážitky plných dobrodružství.

Při pobytu ve Štúrovu Vám doporučujeme navštívit historický Visegrad, který je vzdálený pouze 25 km, asi 28 min. jízdy autem.  Hrad je velmi rozsáhlý,  jsou zde nádherné výhledy do údolí Dunaje.

Zde byla roku 1335 uzavřená smlouva mezi českým králem Janem Lucemburským, polským králem Kazimírem III. a uherským králem  Karlem I. Na hradě je instalované panoptikum,  které znázorňuje všechny aktéry podpisu této smlouvy. Novodobá Visegradská trojka vznikla 15. února 1991 při setkání maďarského premiéra Petera Jósefa Antalla, prezidenta ČSFR Václava Havla a polského prezidenta Lacha Walesy. Byla zde podepsaná deklarace o blízké spolupráci tří středoevropských zemí.

Pro vstup na hrad je nutné mít s sebou forinty (na pokladně eura neberou) doporučujeme výměnu na rohu pěší zóny ve Štúrovu, je zde směnárna s výhodným kurzem.

Navštivte v Ostrihonu druhou největší baziliku po Římu.  Od aquaparku tam jezdí motorový vláček , pokud půjdete pěšky přes most Márie Valérie, cesta tam bude trvat okolo 45 minut. Kupte s i vstup do kopule,  je to nezapomenutelný zážitek!

Každou středu a pátek se konají v Ostrihomu trhy, v ulici Simon János, kde si můžete koupit maďarské speciality, nakládanou zeleninu, ovoce, různé uzeniny a hlavně maďarské klobásy (doporučujeme stánek č. 9 .tam se domluvíte Slovensky).

Badentour CZ s.r.o. Vám přeje nejen pěknou dovolenou, ale také zajímavé zážitky plných dobrodružství.

 


NENECHTE SI UJÍT !!!


Výlety do měst v okolí
(soubor PDF, 893 kB)


Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo

Tipy na výlety

Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo Termální aquapark Štúrovo


ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU


NAŠE TIPY

Po letech jsme opět zařadily

do nabídky kúpele Lúčky!

 

 

Štúrovo:

31 druhů ubytování uvnitř areálu

Sezona 2024 v prodeji!

Neváhejte s objednávkou, nabídka rychle mizí...

 

Volejte 777 22 33 41

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dostanete příspěvek od zaměstnavatele na dovolenou? Rádi Vám vystavíme fakturu na čerpání toho příspěvku.

 

Volejte

rádi Vám poradíme!


Možnost pobytů s Vaším pejskem! Podhájská.

V těchto penzionech:

 

 

Aparmány Peter  (č. 24)
(malý pejsek)


Badentour CZ s.r.o.
tel.: +420 777 223 341
+420 774 136 730
e-mail: info@badentour.cz