Termální lázně Podhájská
Penzion Magda (č. 7)
sezóna 2025-2026 !!!
Nabízíme víkendové a krátkodobé pobyty v penzionu Magda, kde najdete příjemně vyhřáté pokoje, kde teplo je zajištěno podlahovým vytápěním, a to po celou zimní sezónu od 11/2025 - 4/2026.
Termální bazény v Podhájské mají unikátní složení: slaná, silně mineralizovaná horká voda, která je srovnatelná s Mrtvým mořem v Izraeli. Návštěvníkům pomáhá při léčbě lupénky, atopického ekzému a jiných kožních onemocnění. Pomáhá při léčbě revmatismu, cévní a kloubní onemocnění a přetrvácející bolestí zad. Dále léčivě působí na lidé trpící poruchou štítné žlázy a pomáhá při bolestech zlomenin. V zimních měsících je účinek vody minimálně dvakrát větší, protože nedochází k tak výraznému ředění jako v horkých letních měsících!
Penzion je vzdálený od termálního koupaliště asia 15min chůze, od vlakového nádraží je vzdálen cca 600 m.
Vybavení
Penzion disponuje 2, 3lůžkovými pokoji a 1 x 4 lůžkovým apartmánem. Na každém pokoji je LCD televize a sociální zařízení,wifi, vysoušeč vlasů, ručníky.
Nově jsou pokoje plně klimatizované!!! V penzionu je nainstalované podlahové topení!
Wifi připojení je k dispozici!
Ostatní vybavení
Penzion nabízí venkovní posezení. Parkování automobilů je ve dvoře. Možnost grilování.
| krátkodobé pobyty do dubna2026 | 2lůžko | 3lůžko | 4lůžko | 4 lůžkový apartmán |
| 3 noci | 3.250,- | 4.830,- | 6.490,- | podlalové vytápění |
| 4 noci | 3.800,- | 5.700,- | 7.600,- | podlalové vytápění |
| 5 nocí | 4.500,- | 6.450,- | 9.000,- | podlalové vytápění |
| 6 nocí | 5.050,- | 7.230,- | 10.100,- | podlalové vytápění |
| 7 nocí | 5.980,- | 8.760,- | 11.950,- | podlalové vytápění |
Cena zahrnuje: ubytování, parkování, ložní prádlo.
Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění do zahraničí, stravování, lázeňský poplatek (0,50 EUR /osoba/den). Nástup na pobyt je po 14.00 hod.
Wellness centrum Podhájská
Římské lázně
ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU



































V těchto penzionech: